Samolepka Dinosaure Jurský park

Kód: 104
10,40 € 8,60 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.9.2022
Možnosti doručenia

Praveká samolepiaca dekorácia na stenu s motívom Jurský park.

Detailné informácie

Podrobný popis

Urobte deťom radosť peknou samolepkou na stenu pre chlapcov, ale napríklad aj pre nadšené a nebojácne slečny. Oživte izbičku vašich detí so samolepkou Dinosaury Jurský park.

Samolepka prináša výhľad do pravekej jaskyne, kde už čakajú hrozivé dinosaury, tie urobia radosť každému chlapcovi, ktorý sa nebojí týchto pravekých príšer. V pozadí motívu je tiež bylinožravý Brontosaurus. Nálepka tak vaše deti vyšle na malú cestu do praveku a dá im nahliadnuť, ako vyzeral život v druhohorách.

Vďaka detskej samolepke Dinosaury Jurský park tiež jednoducho zakryjete diery, šmuhy alebo pokreslené steny. Deťom sa bude s výhľadom do pravekého sveta lepšie zaspávať a vy budete mať viac času pre seba.

Nalepenie tejto vinylovej samolepky môže byť i hrou. Myslíme samozrejme aj na to, ako často sa deťom mení vkus. Preto možno naše samolepky po čase zo steny odlepiť a nahradiť inými.

Upozornenie: Výrobca odporúča dodržať lehotu minimálne 4 týždne od vymaľovania, aby došlo k riadnemu vyschnutiu podkladu.

                   Pre dobrú priľnavosť samolepiek na stene nie sú vhodné čerstvo natreté, vlhké a latexové povrchy vrátane vodou umývateľné výmaľby.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Detské samolepky na stenu
Veľkosť obrázku: 50 x 50 cm
Materiál: Vinyl