Samolepka Jurský park Tyranosaure

Kód: 904/ A
od 8,80 € od 7,27 € bez DPH

Zvoľte variant

Praveká samolepiaca dekorácia na stenu s motívom Jurský park.

Detailné informácie

Veľkosť: 45 x 50 cm
Skladom | 904/ A
Môžeme doručiť do: 28.9.2022
8,80 €
7,27 € bez DPH
Veľkosť: 54 x 64 cm
Skladom | 904/ B
Môžeme doručiť do: 28.9.2022
10,80 €
8,93 € bez DPH

Podrobný popis

Urobte malému odvážlivcovi radosť peknou 3D samolepkou na stenu pre chlapcov, ale napríklad aj pre nadšené a nebojácne slečny. Oživte izbičku vašich detí so samolepkou Jurský park Tyranosaury.

Táto 3D samolepka vytvorí z detskej izby cestu do divokého pralesa plného vzrušenia. Oživte svoj domov najdrsnejšími predátormi Tyranosaurmi, ktorých poznáme z filmu Jurský park a otvorte okno detskej fantázií.

Vďaka detskej samolepke Jurský park Tyranosaury tiež jednoducho zakryjete diery, šmuhy alebo pokreslené steny. Deťom sa bude s výhľadom do dinosaurieho sveta lepšie zaspávať a vy budete mať viac času pre seba.

Nalepenie tejto vinylovej samolepky môže byť i hrou. Myslíme samozrejme aj na to, ako často sa deťom mení vkus. Preto možno naše samolepky po čase zo steny odlepiť a nahradiť inými.

Upozornenie: Výrobca odporúča dodržať lehotu minimálne 4 týždne od vymaľovania, aby došlo k riadnemu vyschnutiu podkladu.

                   Pre dobrú priľnavosť samolepiek na stene nie sú vhodné čerstvo natreté, vlhké a latexové povrchy vrátane vodou umývateľné výmaľby.

Dodatočné parametre

Kategória: Detské samolepky na stenu
Veľkosť obrázku A: 45 x 50 cm
Veľkosť obrázku B: 54 x 64 cm
Materiál: Vinyl