Návod

 

Ako postupovať pri lepení samolepiek na stenu

 

- samolepka sa vždy lepí na rovný, hladký, čistý, nemastný a suchý povrch (stena, nábytok, okná, zrkadlá, dvere, podlaha ...)

- podľa zložitosti motívu môžeme samolepku lepiť v celku, alebo rozstrihať a lepiť po častiach

- lepiť začíname od vrchu a pod najostrejším uhlom strhujeme podkladový materiál

- po jeho postupnom odstránení držíme samolepku od steny a z hora prihladzujeme

- samolepku prihladzujeme tak, aby nezostávali bubliny. Po kompletnom odstránení podkladového materiálu a celkovom vyhladení nám zostáva len prilepená samolepka

- samolepku môžete jednoducho odstrániť 

 

Upozornenie:

Výrobca doporučuje dodržať lehotu minimálne 4 týždne od vymaľovania, aby došlo k riadnemu vyschnutiu podkladu.

Pre dobrú priľnavosť samolepiek na stene nie sú vhodné čerstvo natreté, vlhké a latexové povrchy vrátane vodou umývateľné výmaľby (DULUX .......). V takom prípade odporúčame najskôr vyskúšať prilepiť malé časti samolepky a tiež použiť fén, vďaka ktorému samolepka "zmäkne", lepidlo sa rýchlejšie aktivuje a motív potom ľahšie drží.

Použiť fén tiež odporúčame v prípade hrubšej steny, tzn. ľahko samolepku ohrievať a postupne stierkou, alebo rukou "vtláčať" do omietky. Samolepka týmto postupom "zmäkne" a poddá sa lepšie hrubšie štruktúre omietky.

 

 

 

Aplikácia samolepky 3D Kvetiny

 

 Aplikácia nástenných hodín na stenu

 

Aplikácia detských samolepiacich hodín

Aplikácia nálepky:

1. Z povrchu, na ktorý sa chystáte aplikovať nálepku, odstráňte všetku nečistotu a prach. Uistite sa, že povrch je suchý a hladký. Neodporúčame na štruktúrovaný, nerovný povrch.

2. Približne obstrihajte jednotlivé časti nálepiek tak, aby ste ich mohli skúšobne umiestniť na stenu.

3. Pripevnite vystrihnuté časti nálepiek na stenu pomocou lepiacej pásky (nie je súčasťou balenia), zadnú časť nálepky zatiaľ neodlepujte.

4. Ak ste spokojní s rozmiestnením nálepky, môžete sa pustiť do samotnej aplikácie na stenu. Odstráňte zadnú časť nálepky a nálepku pevne pritlačte k stene. Ak sa na nálepke objavia vzduchové bubliny, odstráňte ich vyhladzovaním od stredu nálepky smerom k jej okraju, a to napr. pomocou suchej utierky. HOTOVO! :-)

Pozn.: Ak budete chcieť nálepku odstrániť, uľahčíte jej odlepenie pomocou sušiča vlasov. Ak ste si istí umiestnením nálepky, body 2 a 3 môžete preskočiť.

 

Inštalácia hodinového strojčeka:

1. Penový rámček strojčeka vyberte z obalu.

2. Odstráňte lepiacu fóliu.

3. Pritlačte rámček pevne k povrchu steny.

4. Vyberte z obalu samotný strojček s ručičkami.

5. Vložte strojček do penového rámčeka.

Strojek 

3D prianie - vzor