Samolepiace zrkadlo guľaté - 2 farby

Kód: 394/STR
13,20 € 10,91 € bez DPH

Zvoľte variant

Samolepka Zrkadlo guľaté zdobené v zlatej a striebornej farbe.

Detailné informácie

Barva: Strieborná
Momentálne nedostupné | 394/STR
13,20 €
10,91 € bez DPH
Barva: Zlatá
Skladom | 394/ZLA
Môžeme doručiť do: 20.10.2021
13,20 €
10,91 € bez DPH

Podrobný popis

Je to zrkadlo. K tomu skoro nie je čo dodať. Snáď len, že je koniec drahým skleneným zrkadlám, ktoré sú ťažké. Pri ich úprave potrebujete pomoc sklenára a pri inštalácii rám alebo špeciálne lepidlo. Toto samolepiace zrkadlo je naopak ľahučké a možností, čo sním je naozaj nekonečne veľa. Môžete do neho rezať aj vŕtať, zdobiť dvere, steny i strop. Opakovane ho nalepiť a zložiť.  A najlepšie je, že keď sa vám dielo nepodarí, objednáte si pokojne ďalšie, pretože toto zrkadlo si môžete dovoliť. Podľa vašeho interiéru si môžete vybrať z dvoch farebných variant. Zlatej a striebornej.

Samolepiace zrkadlo plní svoju funkciu zrkadla, ale kvôli rozdielnym materiálom nedosiahne rovnako vysokú kvalitu skleneného zrkadla. 

Upozornenie: Zrkadlo a ďalšie diely sú potiahnuté ochrannou fóliou, ktorá pôsobí ako súčasť zrkadla. Nezabudnite túto fóliu po nalepení zrkadla odstrániť. 

 

Upozornenie: Výrobca odporúča dodržať lehotu minimálne 4 týždne od vymaľovania, aby došlo k riadnemu vyschnutiu podkladu.

                   Pre dobrú priľnavosť samolepiek na stene nie sú vhodné čerstvo natreté, vlhké a latexové povrchy vrátane vodou umývateľné výmaľby.

Dodatočné parametre

Kategória: Samolepiace dekorácie na stenu
Rozmer na stene: 46 x 46 cm
Priemer zrkadla: 27 cm
Materiál: Vinyl
Farba: Zlatá, strieborná