Drevené vyfarbovacie postavičky V hlave

Kód: 2234
Akcia
23,20 € –15 %
Drevené vyfarbovacie postavičky V hlave
23,20 € –15 % 19,60 € 16,20 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Originálna drevená vyfarbovacia sada postavičiek s motívom V hlave.

Detailné informácie

Všetok tovar v ponuke máme skladom - veselastena.sk
Tovar skladom
Všetok tovar v ponuke máme u nás skladom, pripravený k okamžitej expedícii.
Doprava zadarmo pri nákupe v hodnote 40 EUR a viac - veselastena.sk
Doprava zadarmo
Pri nákupe tovaru v hodnote 40 EUR a viac za vás dopravu zaplatíme my!
Doručenie do 3 pracovných dní - veselastena.sk
Doručenie do 3 dní
Okamžitá expedícia a doručenie tovaru do 1-3 pracovných dní od dátumu objednávky.

Podrobný popis

V tejto originálnej drevenej vyfarbovacej sade V hlave nájdete hneď štyri obľúbené animované postavičky - Radosť, Smútok, Hnev a samozrejme nesmie chýbať Bing Bong. Celá táto obľúbená rozprávka sa odohráva v hlave dievčatka menom Riley, kde od jej narodenia postupne vznikajú rôzne emócie, ktoré ovládajú Rileyino chovanie. Tiež nesmieme zabudnúť na Bing Bonga, Rileyinho starého imaginárneho kamaráta, zloženého z cukrovej hlavy, ktorý má hlavu slona, chvost kocúra a je tiež z časti delfín.

I keď by sa na prvý pohľad mohlo zdať, že sa jedná iba o pár obyčajných drevených postavičiek, nie je to vôbec pravda. S týmto setom sa Vašim deťom otvára hneď niekoľko rôznych možnosti.

Postavičky si môžu ponechať v pôvodnom drevenom vzhľade alebo si ich môžu jednoducho vyfarbiť napríklad farebnou fixkou. Táto možnosť iste poteší všetkých malých výtvarníkov a výtvarníčky. V galérií produktov nájdete farebné predlohy pre reálne vyfarbenie obrázka, ktoré si môžete aj vytlačiť. Avšak fantázií sa medze nekladú a Vaše ratolesti si ich môžu vyfarbiť podľa svojich vlastných predstáv. Napríklad zistia, že by sa týmto postavičkám hodili úplne iné iné farby.

Potom už záleží len na Vás a Vašich najmenších, či sa z postavičiek stane ozdoba na stene ich izbičky alebo poslúžia radšej ako figúrky na hranie. Vďaka tejto sade môžete jednoducho a hravo vylepšiť napríklad starý nábytok alebo oživiť prázdnu stenu. Rovnako tak dobre poslúžia aj ako hračky a Vaše deti s nimi mäžu nahliadnúť napríklad do dlhodobej pamäte alebo preskúmať Osobnostné ostrovy plné dobrodružstva.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené dekorácie na stenu
Počet postavičiek: 4 ks
Veľkosť Hnev: 19 x 16,5 cm
Veľkosť Smútok: 19 x 11,5 cm
Veľkosť Radosť a Smútok: 19 x 16,5 cm
Veľkosť Bing Bong: 20 x 14 cm
Hrúbka postavičiek: 0,5 cm
Materiál: Drevo