Samolepka Autá Lietadlá Autogrotesky

Kód: 427
12,40 € 10,25 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
12.6.2023
Možnosti doručenia

Postavičky z obľúbených rozprávok Autá, Lietadlá a Autogrotesky.

Detailné informácie

Všetok tovar v ponuke máme skladom - veselastena.sk
Tovar skladom
Všetok tovar v ponuke máme u nás skladom, pripravený k okamžitej expedícii.
Doprava zadarmo pri nákupe v hodnote 40 EUR a viac - veselastena.sk
Doprava zadarmo
Pri nákupe tovaru v hodnote 40 EUR a viac za vás dopravu zaplatíme my!
Doručenie do 3 pracovných dní - veselastena.sk
Doručenie do 3 dní
Okamžitá expedícia a doručenie tovaru do 1-3 pracovných dní od dátumu objednávky.

Podrobný popis

Urobte deťom radosť peknou 3D samolepkou pre deti a preneste ich do rozprávkového sveta animovaných rozprávok Autá, Lietadlá a Materove neuveriteľné príbehy. Oživte izbičku vašich detí touto cool samolepkou Autá, Lietadlá a Materove neuveriteľné príbehy.

Na tejto veľkej vinylovej samolepke sa stretli postavy hneď z niekoľkých rozprávkových príbehov. Môžeme tu vidieť napríklad Ripslingera a Dustyho z rozprávky Lietadlá, Matera ako toreadora alebo kaskadéra z Materovýh neuveriteľných príbehov, verného ťahača Macka a zamilovanú Sally z filmu Autá (Cars). A to nie sú zďaleka všetci. Jednoducho cez stenu sa na vás rúti celá banda postavičiek, ktorých mená si, okrem vaších detí, čoskoro osvojíte aj vy.

Vďaka detskej samolepke Autá, Lietadlá a Materove neuveriteľné príbehy tiež jednoducho zakryjete diery, šmuhy alebo pokreslené steny. Deťom sa bude v prítomnosti detských hrdinov z rozprávok Autá, Lietadlá a Materove neuveriteľné príbehy lepšie zaspávať a vy budete mať viac času pre seba.

Nalepenie tejto vinylovej samolepky môže byť i hrou. Myslíme samozrejme aj na to, ako často sa deťom mení vkus. Preto možno naše samolepky po čase zo steny odlepiť a nahradiť inými.

 Zároveň môžete nalepením tapety zakryť nedostatky na stene alebo inom opotrebovanom povrchu.

Upozornenie: Výrobca odporúča dodržať lehotu minimálne 4 týždne od vymaľovania, aby došlo k riadnemu vyschnutiu podkladu.

                   Pre dobrú priľnavosť samolepiek na stene nie sú vhodné čerstvo natreté, vlhké a latexové povrchy vrátane vodou umývateľné výmaľby.

Dodatočné parametre

Kategória: Detské samolepky na stenu
Veľkosť obrazu: 67 x 44 cm
Veľkosť balenia: 70 x 50 cm
Materiál: Vinyl