Samolepiace detské hodiny Polička

Kód: 873
20 € 16,53 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Krásne detské hodiny s motívom kuchynskej poličky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nápadité prepojenie samolepky a funkčného hodinového strojčeka! Samolepiace hodiny sú trendom poslednej doby, vyberať môžete z niekoľkých druhov ...

Tiež Vás láka prepojenie modernej samolepky na stenu a funkčných hodín? Tak prečo to neskúsiť? Napríklad tieto nápadité hodiny v podobe kuchynskej poličky.

Hodinový strojček sa umiestni do stredu hodín v penovom rámčeku, ktorý je opatrený lepiacou plochou. Ručičky sú plastové. Hodinový strojček Quartz funguje na jednu tužkovú batériu, ktorá nie je súčasťou sady.

Na produktovej fotografii je motív zväčšený.

Upozornenie: Samolepiace hodiny pôsobí na prezentačných fotkách väčším dojmom, než je uvedený rozmer. Odporúčame najskôr strojček hodín otestovať aspoň 24 hodín pred samotnou aplikáciou na stenu, nech predídete zbytočnému odlepovanie hodín zo steny.

 

Upozornenie: Výrobca odporúča dodržať lehotu minimálne 4 týždne od vymaľovania, aby došlo k riadnemu vyschnutiu podkladu.

                   Pre dobrú priľnavosť samolepiek na stene nie sú vhodné čerstvo natreté, vlhké a latexové povrchy vrátane vodou umývateľné výmaľby.

Dodatočné parametre

Kategória: Samolepiace dekorácie na stenu
Veľkosť balenia : 15 x 20 cm
Veľkosť hodín: 60 x 72 cm
Materiál: Vinyl, plást
Položka bola vypredaná…